Konkurs „Szpalty Roku” – Grand Prix dla wydawnictwa PKO Banku PolskiegoLinki sponsorowane

Bank PKO BP wydaje nowoczesny magazyn „Poradnik bankowy” , który jest swego rodzaju komunikatorem z klientami. Magazyn zawiera opisy nowych produktów banku oraz dostarcza wiadomości z rynku usług finansowych. W magazynie, klienci znajdą również bieżące informacje o działalności PKO BP na rzecz społeczeństwa. Profil tematyczny magazynu można określić jako: edukacja i doradztwo, budowanie wizerunku profesjonalnej i zaufanej instytucji finansowej oraz bliskich relacji klient-bank.

Do „Poradnika bankowego” załączany jest dodatek „Brawo Bank”. Jest to poradnik dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat. „Brawo Bank” edukuje najmłodszych w zakresie podstaw ekonomii, gospodarowania pieniędzmi i surowcami. Przewodnikami po tych zagadnieniach są: Kasia, Bankus, Jan Ekspert i Detektyw Oszczędek. Dodatek do „Poradnika Bankowego” otrzymał nagrodę Grand Prix w kategorii „magazyn zewnętrzny ukazujący się w nakładzie powyżej 50 tysięcy egzemplarzy”. Konkurs „Szpalty Roku” wyróżnia najlepsze publikacje firmowe i zwraca na ich wysoki standard jakości. Jury pod przewodnictwem znanego publicysty Tomasza Raczka ocenia między innymi profesjonalizm redakcyjny, ciekawe ujęcie tematów w artykułach, rozwiązania graficzne i typograficzne.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
7 czerwca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Konto osobiste FM Bank

Informacje i opinie o kontach osobistych w banku FM Bank Rachunki oszczędnościowo- rozliczeniowe w FM Banku mogą być prowadzone w...

Zamknij