Kongres Innowacyjnej Gospodarki – partner Citi HandlowyLinki sponsorowane

Jednym ze strategicznych kierunków działania Citi Handlowego jest poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań w zakresie obsługi klientów. W dzisiejszych czasach podstawą budowy przewagi rynkowej jest innowacyjność. Bank Handlowy zdaje sobie z tego sprawę i utworzył w Łodzi specjalne Centrum Badań i Rozwoju.

Znajdujący się tam zespół programistów, architektów systemowych, analityków biznesowych i managerów pracuje nad optymalnymi rozwiązaniami dla biznesu. Według Małgorzaty Wojciechowskiej-szefa Pionu Bankowości Transakcyjnej, Citi Handlowy wykazuje podejście systemowe do innowacyjności-tylko taka postawa przekłada się na efektywność i przełom w firmie. W konstrukcji optymalnych rozwiązań bankowi pomaga systematyczna analiza potrzeb klientów, potencjału naukowego oraz możliwości rynkowych. Citi Handlowy zaangażowany jest w Kongres Innowacyjnej Gospodarki. 6 i 7 czerwca w Centrum Nauki Kopernik odbyła się seria spotkań pod wspólnym tematem „Innowacyjni Ludzie-Innowacyjna Gospodarka”.

Innowacyjne rozwiązania w Citi Handlowym:

– system bankowości mobilnej dla smartfonów
– platforma wymiany walut on-line
– usługa Cash to Mobile
– przelewy „B2T”(przez stuknięcie się telefonami)

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
9 czerwca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Zarabiające karty kredytowe – Cash Back VISA i MASTERCARD

Obecnie temat zwrotów części prowizji za płatności kartą przewija się w większości ofert bankowych. Banki próbują zachęcić i przekonać do...

Zamknij