Konferencje dla przedsiębiorców w Banku DnB NordLinki sponsorowane

Firmy często stoją przed dylematem: jak pozyskać dodatkowy kapitał na inwestycje. Przeważnie wybór pada na kredyt gotówkowy. Jednak na rynku finansowania działalności gospodarczej istnieje alternatywa-emisja obligacji na rynku Catalyst. Rynek obligacji rozpoczął działalność w 2009 roku i jest obsługiwany przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

Realizacja transakcji na rynku obligacji gwarantowana jest przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych. Natomiast Emitenci są zobligowani do przekazywania informacji dotyczących raportów bieżących i okresowych. Uczestnikiem tego rynku mogą być firmy inwestycyjne polskie i zagraniczne, instytucje kredytowe. Niewątpliwie Catalyst jest szansą dla firm na pozyskanie taniego kapitału inwestycyjnego oraz na korzyści marketingowe. Emitent staje się bardziej wiarygodny w oczach kontrahentów. Bank DnB Nord został współorganizatorem konferencji dla przedsiębiorców. Hasłem cyklu konferencji organizowanych we współpracy z Giełdą Papierów Wartościowych jest : „Nie tylko kredyt. Emisja obligacji jako źródło finansowania”. Podczas spotkań, doświadczeni emitenci wytłumaczą proces przygotowywania emisji oraz zakres obowiązków informacyjnych na rynku Catalyst.

Najbliższe konferencje:

12 maja- Wrocław
19 maja- Poznań
26 maja- Gdynia

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
19 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Barclays Capital

Barclays Capital - nowy bank inwestycyjny w Polsce. Barclays Capital to brytyjski bank inwestycyjny o globalnym zasięgu. Instytucja ta powstała...

Zamknij