Koncert Cesarii Evory w Polsce – tegoroczna edycja Deutsche Bank InvitesLinki sponsorowane

W 2008 roku Deutsche Bank rozpoczął projekt, który ma na celu organizowanie unikalnych przedsięwzięć  muzycznych w naszym kraju. W koncertach wystąpiło do tej pory wielu wybitnych muzyków zarówno z Polski jak i z zagranicy. Artyści reprezentowali wiele różnych gatunków muzycznych.

W ramach Deutsche Bank Invites odbyły się koncerty takich gwiazd jak : Herbie Hancock, Leonard Cohen, Mariza czy Aga Zaryan. Tegoroczną edycję wydarzeń muzycznych organizowanych przez bank rozpocznie charyzmatyczna piosenkarka Cesaria Evora. Jest ona zaliczana do najważniejszych artystek światowej muzyki . Evora czerpie inspiracje ze źródeł karaibskich, brazylijskich, kubańskich i portugalskich. Karierę rozpoczęła w latach 60, jednak światową sławę przyniósł jej dopiero utwór z lat 90- „Sodade”. Cesaria Evora śpiewała w najsłynniejszych salach koncertowych i wydała kilkanaście albumów. Najnowszy album „Królowej morny” zdobył w Polsce miano platynowej płyty (na krążku znajdują się polskie akcenty : duet Evory z Kayah w utworze Embarcacao oraz z Dorotą Miśkiewicz w utworze Um Pincelada). Zdobywczyni Grammy Awards wystąpi 19 czerwca bieżącego roku w warszawskiej Sali Kongresowej. Bilety na koncert można nabyć w salonach sieci Empik i Ticketpro.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
21 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Oddziały Banku BNP Paribas – zmiana wizerunku i wystroju placówek

Do końca tego roku BNP Paribas chce uruchomić 30 nowych placówek. Będą to placówki bankowe urządzone według nowego modelu, który...

Zamknij