Kobieta w świecie finansów – kampania edukacyjna Banku BPHLinki sponsorowane

Bank BPH prowadzi kampanię edukacyjna w ramach międzynarodowej inicjatywy GE Capital Banking on Woman. Celem projektu jest edukacja finansowa i promocja przedsiębiorczości wśród kobiet.  Bank udostępnia fachową wiedzę oraz szkolenia internetowe na portalu www.finansekobiet.org.pl.

Strona internetowa jest sukcesywnie ulepszana i powiększana. Wraz z dniem 13 maja bieżącego roku, portal został poszerzony o 3 blogi, dzięki którym kobiety będą mogły wymieniać swoje dotychczasowe doświadczenie w świecie finansów i tym samym inspirować inne osoby. Pierwszy z nowo powstałych blogów to : Blog kampanii. Ma on stanowić podstawowe źródło informacji o wydarzeniach w ramach kampanii „Kobieta w świecie finansów”. Poprzez Blog ekspercki dr Ewa Lisowska ze Szkoły Głównej Handlowej będzie się dzieliła z internautami wiedzą na temat zjawiska przedsiębiorczości kobiet w Polsce. Natomiast za pomocą Blogu kobiety przedsiębiorczej, trenerka rozwoju osobistego (Patrycja Załug) zachęca kobiety do odkrywania w pełni własnego potencjału. Nowa odsłona strony internetowej www.finansekobiet.org.pl poprawia dostęp do fachowej wiedzy oraz umożliwia użytkownikom współtworzenie edukacyjnego portalu. Do tej pory strona zanotowała ponad 80 tysięcy wizyt.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
16 maja 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Pożyczka pod Lokatę Lukas Bank

Informacje i opinie o pożyczkach pod lokatę w banku Lukas Bank S.A. Lokata terminowa jest najczęściej wybieranym produktem oszczędnościowym. Brak...

Zamknij