Karty zbliżeniowe Debit MasterCard PayPass w ING Bank ŚląskiLinki sponsorowane

Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się karty zbliżeniowe. Teraz ING Bank Śląski wprowadził je do swojej oferty. Kartę zbliżeniową Debit MasterCard PayPass® mogą otrzymać klienci indywidualni posiadający rachunek w złotówkach. Wydanie karty nic nie kosztuje a jeśli dokonamy bankowych transakcji na co najmniej 100 zł miesięcznie, to nie płacimy również za jej użytkowanie. Jeżeli operacje bankowe są niższe niż 100 zł, wówczas pobierana jest opłata w wysokości 7 zł.

Karta ta polega na tym, że wystarczy ją zbliżyć do terminala, aby zapłacić a przy zakupach do kwoty 50 zł nie trzeba wprowadzać kodu PIN czy potwierdzać transakcji podpisem (w przypadku wyższej sumy konieczny jest podpis lub wprowadzenie kodu PIN). Ponadto można taką kartą dokonywać tradycyjnych operacji, czyli zwykłych płatności bezgotówkowych, wypłacać gotówkę w punktach handlowo-usługowych w ramach usługi Cashback, wypłacać gotówkę z bankomatów, wpłacać gotówkę we wpłatomatach ING Banku Śląskiego oraz sprawdzać saldo rachunku w bankomatach ING Banku Śląskiego.

Kartą MasterCard PayPass®  można płacić w takich miejscach, jak: Empik, Multikino, Cinema City, Żabka, Coffee Heaven, Shell, Sferis, Smyk, McDonalds i McCafe, Douglas oraz Księgarnie Matras.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
31 marca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Konto firmowe Multibank

Informacje i opinie o kontach firmowych w Multibanku Multibank jest bankiem dla przedsiębiorców, którzy potrzebują swobody działania na poszczególnych etapach...

Zamknij