Karty płatnicze w ING Banku Śląskim – naklejka PayPass ZBLIŻAKLinki sponsorowane

Karty debetowe w ING Banku Śląskim, umożliwiają dostęp do środków pieniężnych zgromadzonych na koncie osobistym. Pozwalają również na wypłacenie gotówki z bankomatów i wpłacenie środków pieniężnych we wpłatomatach. Bank wydaje karty płatnicze w dwóch systemach transakcyjnych Visa i Maestro.

Od 23 maja br. ING Bank Śląski rozszerzył funkcjonalność kart płatniczych. Od tej pory posiadacze „plastików” do rachunków osobistych w złotych i euro mogą dokonywać transakcji za pośrednictwem Internetu i korespondencji pocztowej. W ofercie banku znajduje się także nowoczesny ZBLIŻAK. Jest to karta płatnicza PayPass; wydawana w formie naklejki. Wystarczy umieścić naklejkę na często używanym przedmiocie (np. MP3, komórka, iPOD)  i cieszyć się z wygodnej płatności w punktach z logo MasterCard PayPass. Wydanie ZBLIŻAKA na 12 miesięcy kosztuje jednorazowo 30 zł. Nowa funkcja karty zbliżeniowej w formie naklejki pozwala na dokonywanie zakupów powyżej kwoty 50 zł. Realizacja takiej transakcji wymaga potwierdzenia kodu PIN, który można ustalić w serwisie ING BankOnLine lub w Contact Center. Nowa funkcjonalność ZBLIŻAKA jest dostępna dla kart zamawianych po 22 maja 2011 roku.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 5.5/10 (2 votes cast)
Karty płatnicze w ING Banku Śląskim - naklejka PayPass ZBLIŻAK, 5.5 out of 10 based on 2 ratings
27 maja 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Oficjalni sponsorzy Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej – Grupa BPS

Bank Polskiej Spółdzielczości został 30 września 2011 roku kolejnym sponsorem naszej kadry narodowej w piłce nożnej. Umowa będzie obowiązywać w...

Zamknij