Karta zbliżeniowa VISA payWave w INGLinki sponsorowane

W ING będzie można płacić kartą zbliżeniową VISA payWave. Co ciekawe wszystkie karty debetowe wydawane przez bank umożliwiają dokonywanie płatności zbliżeniowych. Klienci mogą zamówić nową kartę. ING Bank Śląski podkreśla, że bardzo ważne jest szerzenie wiedzy o transakcjach zbliżeniowych. Są one bowiem najprostszym i najwygodniejszym sposobem na dokonywanie codziennych zakupów.

Z tego właśnie powodu ING Bank Śląski wprowadził kolejną kartę tego typu. Tym sposobem każdy klient banku będzie mógł sam zdecydować czy dokona transakcji w sposób tradycyjny czy wykorzysta system zbliżeniowy.

Warto wiedzieć, że liczba kart zbliżeniowych VISA przekroczyła w Polsce już 2,5 mln sztuk. Transakcje wykonywane przy pomocy owej karty sa znacznie szybsze. Nie wymagają one włożenia karty do terminala czy przeciągania paska magnetycznego. Wystarczy zbliżyć kartę do czytnika.

ING Bank Śląski nie pobiera opłaty za wydanie karty. Co miesiąc trzeba za nią zapłacić jednak 7 zł. Zwolnieni z opłat są klienci, którzy dokonają przy jej pomocy zakupów na kwotę co najmniej 100 zł miesięcznie.

* Ciekawostka: na karcie zbliżeniowej VISA ING Bank Śląski umieścił wizerunek obrazu ‚Oko malarza’ wykonanego przez Grzegorza Sztwiertnię.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 7.5/10 (2 votes cast)
Karta zbliżeniowa VISA payWave w ING, 7.5 out of 10 based on 2 ratings
29 marca 2011


Podobne


Tagi


3 opinie o Karta zbliżeniowa VISA payWave w ING

  Dobra sprawa!!!Polecam!!!

  norbi
  9 maja 2011 o 17:58

  Gdzie tu dobrowolność w wyborze. LNG Bank Śląski ma oferuje przy wymianie karty TYLKO karty zbliżeniowe

  OBSERWATOR
  7 grudnia 2011 o 13:21

  To chyba dobrze, że wymienia na zbliżeniowe!!!jest coraz więcej punktów PayPass i ta funkcja na karcie nic nie wadzi!wręcz pomaga w płatności!to już standard, a nie wybór

  PayPass
  7 grudnia 2011 o 16:11

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
FCE Bank Polska S.A.

FCE Bank Polska rozpoczął działalność operacyjną w naszym kraju, w 1997 roku. Charakterystykę banku należy rozpocząć od informacji, iż udziela...

Zamknij