Karta kredytowa SATURN Santander Consumer BankLinki sponsorowane

23 maja 2011 roku we Wrocławiu została podpisana umową pomiędzy siecią sklepów ze sprzętem elektronicznym SATURN, a Bankiem Santander Consumer. Od tej pory w sieci sklepów znajdzie się 13 punktów obsługi klienta Santander Consumer Banku. Z obsługi klienta można skorzystać w Warszawie-5 sklepów, we Wrocławiu-2 sklepy, Bydgoszczy, Katowicach, Lublinie, Łodzi, Poznaniu i Tychach.

Współpraca między tymi podmiotami umożliwia ratalny zakup lub finansowanie zakupu środkami pochodzącymi z karty kredytowej. Santander Consumer za pomocą punktów obsługi klienta oferuje kartę kredytową oraz kredyt ratalny. Środki pieniężne uzyskane  z proponowanych źródeł finansowania, można przeznaczyć na niemal każdy zakup w SATURNIE. Karta kredytowa SATURN Santander Consumer wydawana jest w systemie płatniczym VISA. Posiadacze karty kredytowej uzyskują dodatkowo dostęp do rachunku przez Internet- pozwoli to klientom  baczniej analizować dokonywane zakupy. Według Prezesa Banku-Piotra Żabskiego obecność w jednej z największych sieci handlowych elektroniki pozwoli na wzmocnienie pozycji banku w obszarze consumer finance.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 7.0/10 (2 votes cast)
Karta kredytowa SATURN Santander Consumer Bank, 7.0 out of 10 based on 2 ratings
26 maja 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o Karta kredytowa SATURN Santander Consumer Bank

    Coraz więcej sklepów oferuje swoim klientom własne karty kredytowe. Dobrze, że nie ulegam wszystkim namowom, bo mój portfel by się nie domykał od nadmiaru kart.

    Paweł
    31 maja 2012 o 12:46

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Ankieta Makroekonomiczna w NBP

Narodowy Bank Polski oprócz obsługi Skarbu Państwa i działalności emisyjnej zajmuje się także upowszechnianiem wiedzy ekonomicznej. NBP propaguje i kształtuje...

Zamknij