Karta kibica w Banku Zachodnim WBK – EXSTRAKARTA z funkcją karty miejskiejLinki sponsorowane

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej rozpoczął się rozwój wielu dziedzin życia w naszym kraju. Największe i najważniejsze zmiany widoczne są w sferze gospodarczej. Także kluby sportowe obrały drogę rozwoju znaną od lat w Zachodniej Europie. Na przykład kluby piłkarskie to dzisiaj podmioty gospodarcze zorientowane marketingowo. Dużym katalizatorem zmian zachodzących w polskiej piłce nożnej są zbliżające się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, w 2012 roku, których jesteśmy organizatorami wspólnie z Ukrainą.

Oznaką tych zmian są na przykład liczne programy partnerskie oferowane przez kluby Ekstraklasy. Bank Zachodni WBK proponuje klubom sportowym atrakcyjne rozwiązanie w postaci bogato funkcjonalnej Extrakarty dla kibiców. Karta o której mowa oprócz standardowej funkcji identyfikacyjnej daje możliwość dokonywania płatności bezgotówkowych. Od tej pory Extrakarta dla kibica posiada także funkcje karty miejskiej. Z rozwiązania proponowanego przez BZWBK korzysta obecnie 5 klubów piłkarskich: Jagiellonia Białystok, Polonia Warszawa, Lechia Gdańsk, Zagłębie Lubin, GKS Bełchatów.

Funkcje Extrakarty BZWBK:
– identyfikowanie kibiców

– możliwość zapisania na karcie karnetu i biletu na mecz danej drużyny
– możliwość dokonywania płatności w sklepie i w Internecie
– rabaty cenowe u klubowych partnerów
– funkcja karty miejskiej: kupowanie biletów miesięcznych i jednorazowych komunikacji miejskiej

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
16 listopada 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Budżet Miasta Mysłowice – obsługa bankowa w ING Banku Śląskim

27 lipca 2011 roku Urząd Miasta w Mysłowicach podpisał umowę o kompleksową obsługę bankową budżetu miasta. Umowa ta będzie obowiązywać...

Zamknij