Kapitalne Konto w Banku BPH – promocja do 31 maja 2011Linki sponsorowane

Nowa oferta rachunku osobistego w Banku BPH jest swego rodzaju pakietem usług bankowych dla aktywnych klientów. Za jedną opłatę wynoszącą 9,99 zł miesięcznie, posiadacz Kapitalnego Konta może korzystać z podstawowego rachunku osobistego, z konta oszczędnościowego,z karty płatniczej, z usług bankowości internetowej oraz z pakietu Assistance.

Dodatkowo wszystkie przelewy krajowe (w oddziale banku i online)  są darmowe. Bank nie pobiera również opłat z tytułu wypłat gotówki ze wszystkich bankomatów na terenie Polski. Ciekawą opcją w rachunku jest funkcja autooszczędzania – każdego dnia nadwyżki finansowe z rachunku osobistego przekazywane są na konto oszczędnościowe oprocentowane 4,42 % w skali roku. Do 31 maja bieżącego roku bank przygotował dla posiadaczy Kapitalnego Konta i Kredytu gotówkowego specjalną promocję. Każdy kto w terminie od 25 lutego 2011 do 31 maja 2011 podpisze umowę rachunku osobistego z BPH oraz skorzysta z Kredytu gotówkowego ma szanse na jednorazową nagrodę pieniężna do 300 zł. Wielkość nagrody zależy od wysokości regularnych wpływów na konto przez kwartał.

Kapitalne Konto-główne cechy:

– miesięczna opłata w wysokości 9,99 zł
– darmowe przelewy krajowe
– bezpłatna realizacja poleceń zapłaty i zleceń stałych
– brak opłat za kartę płatniczą
– dostęp do konta przez Internet, telefon, oddział banku i przez terminale samoobsługowe
– funkcja autooszczędzania
– darmowe usługi Assistance
– oprocentowanie konta oszczędnościowego: 4,42 %
– jednorazowa nagroda pieniężna ( promocja do 31 maja br. , warunkiem są regularne kwartalne wpływy na konto)
– wielkość nagrody pieniężnej w zależności od wysokości wpływów na konto ( od 700 do 2499,99 zł-nagroda 100 zł; od 2500 do 7499,99 zł- nagroda 200 zł; powyżej 7500 zł- nagroda 300 zł)

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
17 maja 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
BRE Bank – Najlepszy bank w Polsce według magazynu Global Finance

BRE Bank zdobył kolejny tytuł. Tym razem magazyn Global Finance, który od osiemnastu lat przynaje nagrody dla najlepszych banków, uhonorował...

Zamknij