Juliette Binoche twarzą Banku Credit AgricoleLinki sponsorowane

W sektorze bankowym nadal panuje wzmacnianie marki poszczególnych instytucji finansowych poprzez kampanie reklamowe ze znanymi osobistościami. Znamy już przykłady zatrudnienia przez banki działające w Polsce takich osób jak mistrzowie sportu, celebryci , showmani i aktorzy formatu światowego oraz rodzimego. W ostatnich tygodniach doszło do rebrandingu marki Lukas Banku. Od tej pory bank działa jako Credit Agricole.

W ramach tej przemiany bank przygotował kampanię reklamową, której twarzą została światowej sławy aktorka Juliette Binoche-zdobywczyni Oscara, najbardziej znana z gry w filmach „Trzy kolory: niebieski” oraz „Angielski pacjent”. Bank stanął przed niezwykle trudnym zadaniem, gdyż Lukas Bank mocno „zakorzenił” się w świadomości klientów jako instytucja oferująca produkty typu consumer finance-głównie kredyty gotówkowe. Natomiast Credit Agricole to bank uniwersalny i nie będzie łatwo poprawić znajomość tej marki wśród polskich klientów. Hasłem przewodnim kampanii reklamowej jest zdanie: „Prosto i z sensem”. Oprócz spotów telewizyjnych została przygotowana reklama prasowa i outdoorowa.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 7.0/10 (1 vote cast)
Juliette Binoche twarzą Banku Credit Agricole, 7.0 out of 10 based on 1 rating
19 października 2011


Podobne


Tagi


2 opinie o Juliette Binoche twarzą Banku Credit Agricole

  UWAZAM ZE TEN BANK NIE JEST PRZYJAZNYM DLA KLIENTA. POTRZEBUJE ZA DUZO INFORMACJI NA MOJ TEMAT.Np: STAN CYWILNY KLIENTA ,WYKSZTALCENIE ITP. WZIELAM COS NA RATY CHCIALAM TYLKO NA 5 RAT, A MUSIALAM NA 10 RAT. DLACZEGO ?

  ZNIESMACZONA
  7 grudnia 2011 o 16:26

  te informacje są niezbędne do przeprowadzenia symulacji kredytowej…bank musi np. wiedzieć z ilu osób składa się gospodarstwo domowe bo to rzutuje na wielkość miesięcznych wydatków

  bankier
  7 grudnia 2011 o 22:19

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Nowe Siedem Cudów Natury – NBP wspiera kampanię Mazury Cud Natury

Szwajcarska Fundacja New7Wonders zaproponowała dwa lata temu projekt wyboru nowych siedmiu cudów natury . Od 7 lipca 2009 roku internauci...

Zamknij