Jak zarobić na poleceniu konta bankowego – PolecamBank w mBankLinki sponsorowane

Z badań wynika, że Polacy bardzo często o nowych produktach, ciekawych ofertach czy promocjach w bankach dowiadują się od znajomych. Z faktu tego użytek postanowił zrobić mBank. Za aktywne promowanie swojej marki wśród znajomych rozdaje pieniądze oraz bony turystyczne.

Nie obejdzie się jednak bez kilku ‚ALE’. Otóż po pierwsze osoba polecająca musi się najpierw zarejestrować w programie rekomendacyjnym o nazwie ‚PolecamBank’. Nie może tego jednak dokonać każdy, tylko osoba, która posiada jeden z rachunków osobistych, czyli eKonto, izzyKonto, eMAX czy eMAX plus.

Na tym nie koniec. Bowiem oferty mBanku nie można polecić każdemu. Żeby dostać nagrodę trzeba zareklamować mBank osobie, która nie ma obecnie, ani nie posiadała po 31 grudnia 2007 rachunku w tym banku.

Za polecenie banku każdemu nowemu klientowi, jeśli ten założy rachunek osobisty, do tego będzie aktywnie z niego korzystał, mBank zapłaci 50 zł. Ponadto klient, który poleci bank otrzyma też bon turystyczny o wartości 400 zł (jest to nagroda jednorazowa), który uprawnia go do zniżki przy rezerwacji wyjazdu za pośrednictwem jednej ze stron, które współpracują z mBankiem.

Warto wiedzieć, że taki sam bon otrzyma także osoba, której bank polecono. Jednakże najpierw będzie ona musiała spełnić kilka warunków. Do końca marca będzie musiała ona dokonać transakcji przy użyciu karty kredytowej czy debetowej w kwocie co najmniej 300 zł.

Co więcej klient polecający bank musi być także użytkownikiem aktywnym, co oznacza, że na jego konto powinna regularnie wpływać pensja. Ponadto powinien on dokonywać przelewów czy płacić kartą w sklepach.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
22 lutego 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kredyt gotówkowy dla finansistów w Invest Banku – promocja do 31

Do 31 lipca 2011 roku w Invest Banku dostępna jest promocyjna oferta kredytu gotówkowego dla pracowników instytucji finansowych. Oferta skierowana...

Zamknij