Jak założyć online konto firmowe w Meritum BankuLinki sponsorowane

Meritum Bank daje możliwość swoim klientom firmowym zakładanie konta całkowicie w sieci(system bankowości internetowej Meritum Banku)-bez konieczności osobistej wizyty w oddziale bankowym. Jest to szczególne ważne rozwiązanie finansowe, gdyż dostęp do sieci internetowej oraz do nowych technologii jest praktycznie nieograniczony w naszym kraju. Ta funkcjonalność rachunku dla przedsiębiorców może decydować w dużej mierze o przewadze rynkowej Meritum Banku. Dodajmy, iż jest to trudny rynek, tym bardziej, że oferty bankowe są bardzo do siebie zbliżone i trudno jest pozyskać nowego klienta.

Niezależnie od formy prowadzonej działalności gospodarczej, klienci otwierają rachunek Meritum Bank całkowicie online. Nie trzeba nawet dostarczać żadnych dokumentów rejestrowych firmy, gdyż tym procederem zajmują się specjalnie do tego oddelegowani pracownicy banku, którzy sprawdzają dane poszczególnych firm w odpowiednich rejestrach. Również w łatwy sposób można dołączyć do istniejącego rachunku nowych użytkowników-co wiąże się z nadaniem im określonych uprawnień. Tak jak w przypadku zakładania rachunku, nadawanie i zmiana pełnomocnika do konta odbywa się drogą internetową.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
7 listopada 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Cesja z ubezpieczenia w kredycie hipotecznym – co to jest?

Zaciągając kredyt hipoteczny w banku spotykamy się z zapisem „cesja z ubezpieczenia”. Nie jest to nic innego jak zabezpieczenie naszego...

Zamknij