Inwestycyjny Plan Ubezpieczeniowy „Gwarancja Zysku” w ING Bank Śląski

ING już po raz trzeci proponuje swoim klientom produkt strukturyzowany we współpracy z ING TUnŻ. Mowa o Inwestycyjnym Planie Ubezpieczeniowym ‚Gwarancja Zysku’. Co ciekawe klienci mają nie tylko zagwarantowany zwrot kapitału, ale bank gwarantuje dochód w wysokości 12% w ciągu 36 miesięcy, czyli 4% w skali roku (bez podatku Belki).

Zapisy trwają od 30 marca do 13 kwietnia. Bank zdecydował się na kolejną już edycję owego produktu, bowiem dotychczasowe utwierdziły go tylko w przekonaniu, że oferta trafia doskonale w gusta oraz potrzeby klientów. Tym bardziej, ze nie tylko gwarantuje uzyskanie konkretnych przychodów, ale także zawiera element inwestycyjny.

‚Gwarancja Zysku’ to nic innego jak 36-miesięczne ubezpieczenie na życie i dożycie, gdzie gwarantowany zysk wynosi 12% za cały okres trwania produktu strukturyzowanego. Co więcej klienci zarobią więcej – dodatkowe 3% czy nawet 6% w zależności od cen surowców – bawełny, pszenicy, soi i kukurydzy.

Warto wiedzieć, że przyłączenie się do owego ubezpieczenia nie powoduje konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Co więcej od uzbieranych odsetek nie jest pobierany podatek Belki, zaś wpłaty dokonane na poczet składki w okresie subskrypcji są oprocentowane na poziomie 3% w skali roku.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv