Inwestycja w złoto – oferta Amber GoldLinki sponsorowane

Coraz bardziej nerwowa sytuacja w gospodarce sprawia, że inwestorzy giełdowi panicznie pozbywają się akcji i przenoszą pieniądze do bezpiecznych aktywów. Aktualnie w chwilach załamania gospodarczego za bezpieczne inwestycje uważa się: lokowanie pieniędzy w złoto lub we franka szwajcarskiego. Od kilku lat ceny złota rosną bardzo dynamicznie i warto jest wykorzystać tą dobrą koniunkturę. Obecnie cena za uncję złota przekracza 1700 dolarów amerykańskich. Ekonomiści twierdzą, że ten trend potrwa nawet kilkanaście lat.

Dlaczego ceny złota ciągle rosną?

Niewątpliwie za taki stan rzeczy odpowiadają Banki Centralne, które kupują złoto w celu dywersyfikacji rezerw. Popyt na złoto generują również klienci indywidualni. W przypadku złota mamy do czynienia z ograniczoną podażą i stale rosnącym popytem.

Atrakcyjną ofertę inwestycji w złoto oferuje Amber Gold. Firma ta daje możliwość skorzystania z lokat w złoto z maksymalnym oprocentowaniem 15 proc. w skali rocznej. Należy zaznaczyć, iż minimalny wkład inwestycyjny wynosi tysiąc złotych. Maksymalnie na lokacie można zdeponować milion złotych. Także okresy inwestycyjne charakteryzują się elastycznością. Można tu założyć lokatę na okres od 1 do 60 miesięcy.

np. Lokata „Wyższy Zysk”

kwota inwestycji od 1 tys. zł do 1 mln zł
okres inwestycji: 6,12,24,36,48 i 60 miesięcy
maksymalne oprocentowanie 15 proc.
roczna kapitalizacja odsetek
możliwość wyższych dochodów z powodu różnic kursowych
posiadacz lokaty jest właścicielem złota wyprodukowanego w mennicy
złoto jest przechowywane
100 procentowa gwarancja zwrotu kapitału plus gwarantowane odsetki

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 7.8/10 (4 votes cast)
Inwestycja w złoto - oferta Amber Gold, 7.8 out of 10 based on 4 ratings
10 sierpnia 2011


Podobne


Tagi


3 opinie o Inwestycja w złoto – oferta Amber Gold

  Zupełnie nie rozumiem, dlaczego poważny serwis bankowy zamieszcza informacje o lokatach prowadzonych przez jakieś firmy bez stosownych uprawnień i pozwoleń.
  Ministerstwo Finansów ostrzega przed Amber Gold.
  Nie polecam lokat w złoto przez Amber Gold, bez względu na to jakie panują opinie o tym.

  Lokata w złoto
  18 grudnia 2011 o 19:36

  Muszę przyznać, że zrobiłem jedną lokatę w złoto w Amber Gold, ale stres jaki się z tym wiązał nie pozwala mi zakładać kolejnych. Oczywiście zarobiłem i otrzymałem swoje pieniądze, ale za mocno się bałem niewypłacalności.

  Lokaty Amber Gold
  16 kwietnia 2012 o 11:08

  Boję się trochę takich firm jak Amber Gold. Może się okazać, że za chwilę firma zapadnie się pod ziemię i wszyscy pozostaniemy z niczym… ani złota, ani pieniędzy. U mnie w mieście bardzo się reklamują – dosłownie cały Kraków jest upstrzony reklamami Amber Gold, które kuszą potencjalnych inwestorów…

  Marcelina
  24 maja 2012 o 11:07

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Wyniki finansowe Narodowego Banku Polski – sprawozdanie za 2010 rok

14 czerwca 2011 roku Rząd zatwierdził sprawozdanie Narodowego Banku Polski za 2010 rok. Centrum Informacyjne Rządu podało, iż łączna wielkość...

Zamknij