Inwestycja w ropę – lokata strukturalna Naftowy zysk w Raiffeisen BankLinki sponsorowane

Z nowego produktu strukturyzowanego w Raiffeisen Bank można skorzystać do 29 czerwca bieżącego roku. Bank przygotował tą ofertę dla szerokiego grona klientów. Inwestycja ta wymaga minimalnego wkładu pieniężnego w wysokości 5 tysięcy złotych. Panujący trend wzrostowy cen ropy naftowej odbija się czkawką nam wszystkim. Wzrost cen paliw możemy sobie zrekompensować zyskiem z lokaty strukturyzowanej, w której instrumentem bazowym jest cena baryłki ropy naftowej Brent.

W dłuższej perspektywie światowa gospodarka spodziewa się wzrostu popytu na ten strategiczny surowiec. Według Międzynarodowej Agencji Energii-IEA w ciągu najbliższych pięciu lat popyt na ropę wzrośnie o 6,5 procent. Zatem nic nie wskazuje na to, że obecne wysokie ceny ropy naftowej drastycznie spadną. Owszem mogą zdarzyć się niewielkie korekty takie jak po opublikowaniu 16 czerwca złych danych dotyczących amerykańskiej gospodarki. Znikomy wzrost produkcji przemysłowej oraz spadek indeksu koniunktury w regionie nowojorskim sprawił, że cena ropy naftowej jest obecnie najniższa od czterech miesięcy.

Naftowy zysk-główne cechy:
półroczny okres inwestycji
100 procentowa gwarancja kapitału
minimalny wkład 5 tys. zł
maksymalny zysk w skali roku wynosi 10 proc.
odsetki są wypłacane, gdy w okresie inwestycji cena ropy wzrośnie minimum o 6 dolarów za baryłkę;wówczas za każdy dolar wzrostu wypłacane jest 0,5 proc. zysku w stosunku rocznym
naliczanie odsetek zostaje zaprzestane w przypadku, gdy cena za baryłkę ropy wzrośnie o 26 dolarów
wcześniejsze zerwanie lokaty wiąże się z kosztami w wysokości 2,80 proc-opłata ta maleje z każdym dniem inwestycji

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 7.5/10 (4 votes cast)
Inwestycja w ropę - lokata strukturalna Naftowy zysk w Raiffeisen Bank, 7.5 out of 10 based on 4 ratings
18 czerwca 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o Inwestycja w ropę – lokata strukturalna Naftowy zysk w Raiffeisen Bank

    Czy takie inwestycje w różne bogactwa naturalne jak złoto, ropa itp. są bezpieczne? Pojawiło się tego ostatnio naprawdę dużo, jednak wciąż nie mam zaufania do takiej formy lokowania pieniędzy. Chętnie przeczytałbym kilka słów opinii od kogoś, kto już miał do czynienia z taką inwestycją.

    Maciek
    29 maja 2012 o 11:39

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Blog korporacyjny w PKO BP – Fanpage PKO BP na Facebook.com

PKO BP dba o dobre kontakty z klientami o czym świadczą powstałe ostatnio kanały internetowe, za pomocą których bank komunikuje...

Zamknij