Inwestycja w produkty strukturyzowane w Pekao SA – kakao zarobiło 34%Linki sponsorowane

Klienci Pekao, którzy dwa lata temu zainwestowali pieniądze w dwuletni produkt strukturyzowany, który opierał się na cenie kakao dziś inkasują 34% zysku, po 17% za każdy rok.

Inwestycja w ten produkt strukturyzowany jak widać była bardzo opłacalna. Warto wiedzieć, ze każdy kto swoje pieniądze, chce je ulokować może skorzystać właśnie z takich produktów, a kapitał zawsze zostanie im zwrócony, nawet jeśli inwestycja nie przyniesie oczekiwanych zysków.

Od czego zależy zysk? Otóż jest on zależny od tego, jak zachowa się dany instrument bazowy, czy wzrośnie czy też spadnie. Jeśli zgodnie z przewidzianym scenariuszem, początkowym założeniem, wówczas na inwestycji w ów produkt strukturyzowany można zarobić więcej niż na zwykłej lokacie.

Przed zamrożeniem swojej gotówki należy dokładnie przeczytać umowę z bankiem, bowiem nie każda struktura gwarantuje 100% zwrot kapitału. W przypadku niektórych trzeba liczyć się nawet z możliwością 20% straty.

Zamożni klienci, którzy zainwestowali w produkt strukturyzowany opierający się na cenie kakao, musieli zainwestować co najmniej 50 tys. zł. Żeby zarobić wartość indeksu musiała pójść w górę. I tak też się stało, wzrósł on o ponad 70%, co dało 17% zysku rocznie, czyli łącznie 34%.

Kakao w Pekao przyniosło 34% zysku

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
24 marca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kredyt gotówkowy dla małżeństw Lukas Bank

Informacje i opinie o kredytach dla małżeństw w banku Lukas Bank S.A. W ostatnich latach w Polsce spada liczba zawieranych...

Zamknij