Inwestycja w amerykańskie akcje w PKO BPLinki sponsorowane

Do tej pory klienci PKO BP mogli inwestować w produkty strukturyzowane rodzimego rynku akcji, rynku walutowego, ropy naftowej i złota. Nowy produkt inwestycyjny w Banku PKO BP przeznaczony jest dla klientów indywidualnych. Bank daje możliwość inwestycji w rynek amerykańskich akcji . Minimalna kwota wpłaty wynosi 2 tysiące złotych, okres subskrypcji trwa do 22 kwietnia 2011 roku.

Klienci mogą składać zlecenia kupna w Punkcie Obsługi Klienta Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego i w wybranych placówkach bankowych. Inwestycja oparta jest o indeks największych spółek giełdowych w Ameryce. Indeks S&P o którym mowa, skupia 500 najbardziej płynnych finansowo firm. Między innymi udział w indeksie mają spółki Citigroup, Coca-Cola, Colgete-Palmolive, Dell, Ebay, Google, Nike, McDonald’s. Jest to bezpieczna inwestycja, gdyż bank gwarantuje 100 procentową ochronę kapitału, a zysk uzależniony jest od wzrostu indeksu S&P 500. Natomiast udział we wzroście będzie się kształtował w przedziale od 60-90 procent.

Inwestycja w rynek amerykańskich akcji-główne cechy:

– 2 letni okres inwestycji
– minimalna kwota inwestycji to 2 tys. zł
– okres subskrypcji do 22 kwietnia br.
– ustalenie wartości początkowej indeksu- 27 kwietnia br.
– wartość końcowa indeksu zostanie ustalona 25 kwietnia 2013 roku
– data wykupu to 29 kwietnia 2013 roku
– brak ryzyka kursowego
– 100 procentowa gwarancja kapitału
– zysk uzależniony jest od wzrostu indeksu S&P 500 ( udział papierów wartościowych we wzroście indeksu od 60 do 90 procent)

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
18 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Co to jest Biuro Informacji Kredytowej – jakie informacje są w BIK

Biuro Informacji Kredytowej działa w sektorze bankowym. Misją BIK-u jest gromadzenie i wymiana informacji dotyczących zobowiązań pieniężnych-upowszechnianie tej wiedzy wpływa...

Zamknij