Inkubator Przedsiębiorczości Idea BankLinki sponsorowane

Jeśli myślisz o założeniu własnej firmy? Chciałbyś być sam sobie szefem? Do tego masz gotowy biznesplan i jesteś przekonany o tym, że osiągniesz sukces, a do pełni szczęścia brakuje Ci jedynie gotówki – to koniecznie powinieneś zapoznać się z ofertą Idea Banku. On to bowiem zamierza wdrożyć w życie produkt edukacyjno-biznesowy. Jest on skierowany do osób młodych, które planują rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej i chcą uczyć się jej prowadzenia razem z Idea Bankiem.

Inkubator Przedsiębiorczości, bo o nim tutaj mowa, będzie wspierać błyskotliwe pomysłu młodych osób i pomoże im w osiągnięciu sukcesu, jakim niewątpliwie jest założenie własnej firmy. Sam pomysł na owy projekt został zaczerpnięty z inicjatywy Leszka Czarneckiego oraz zainspirowany konkursem ‚Studiuję, Pracuję, Zarządzam’.

Niestety projekt chwilowo będzie dostępny jedynie dla przedsiębiorców z województwa mazowieckiego. Chętni do 6 listopada muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie banku. Następnie będą musieli zaciekawić komisję swoim pomysłem na biznes. Nieliczni będą mieli szansę na założenie działalności z pomocą Idea Banku.
Przedsiębiorcy wezmą udział w Akademii Biznesu, wykładach, które prowadzone są między innymi przez dr. Leszka Czarneckiego. Będą one dotyczyły chociażby księgowości, analizy finansowej, uczyły prowadzenia negocjacji, pozyskiwania źródeł finansowania działalności.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
15 września 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Zmiany kadrowe w Polskim Banku Przedsiębiorczości

Od początku roku następują znaczące zmiany na stanowiskach w pionie bankowości korporacyjnej PBP Banku. Od stycznia bieżącego roku zatrudnienie w...

Zamknij