Informator bankowy – wiadomości i informacje o bankach w PolsceLinki sponsorowane

Z ogromną przyjemnością informujemy Państwa, że prace nad nowym, niezależnym informatorem bankowym BISE.pl dobiegają końca. Aktualnie zakończyliśmy wdrażanie oprogramowania umożliwiającego głosowanie na wszystkie dodawane przez naszą redakcję produkty bankowe. Gwarantuje to całkowitą obiektywność i niezależność publikowanych rankingów banków oraz ich produktów finansowych.

Widać również, że w szybkim tempie rozrasta się nasza baza banków oraz wszystkiego co te instytucje oferują. Pragniemy, aby tworzony przez nas informator bankowy służył wszystkich, którzy szukają obiektywnych i sprawdzonych informacji ze świata Polskiej bankowości.

W najbliższym czasie planujemy jeszcze bardziej rozbudować bazę dostępnych informacji i rozbudować ją o wszystkie placówki bankowe oraz bankomaty jakie zlokalizowane są na terenie naszego kraju.

Jednym z głównych założeń informatora bankowego BISE.pl jest też oparcie jego funkcjonowania o społeczność internetową i tworzenie niezależnej bazy informacji o bankach poprzez Państwa opinie, komentarze i głosowania.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 5.3/10 (3 votes cast)
Informator bankowy – wiadomości i informacje o bankach w Polsce, 5.3 out of 10 based on 3 ratings
27 lutego 2011


Podobne


Tagi


2 opinie o Informator bankowy – wiadomości i informacje o bankach w Polsce

  Fajny portal. Mam tylko nadzieję, że będą tutaj przeważać opinie zwykłych klientów, a nie „sponsorowane” wpisy pracowników poszczególnych banków, co niestety często ma miejsce.

  Arek
  4 czerwca 2012 o 13:01

  Fajnie, że ktoś kolejny zaczął zajmować się tematyką banków. Obecnie namnożyło się banków co niemiara i naprawdę ciężko znaleźć coś dobrego dla siebie. Szczególnie jak ktoś szuka szybkiej pożyczki to trzeba przedzierać się przez gąszcz ofert. Okazuje się, że niektóre banki nie są przyjazne w tym zakresie i wciskają to co im pasuje.

  Najlepsze banki w Polsce
  20 września 2012 o 12:55

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Nowy Wiceprezes PKO BP – Andrzej Kołatkowski

Rada Nadzorcza PKO BP powołała Andrzeja Kołatkowskiego na stanowisko Wiceprezesa Zarządu. Będzie on odpowiedzialny za obszar ryzyka i windykacji. Dotychczasowy...

Zamknij