II Forum Bankowe – Warsaw International Banking Summit 2011: 25-26 październikLinki sponsorowane

W dniach 25-26 października odbędzie się w Warszawie II edycja konferencji Banking Forum-Warsaw International Banking Summit. Konferencje bankową, która odbędzie się w warszawskim Hotelu Westin tworzą prezesi banków wraz z operatorami telekomunikacyjnymi, którzy wchodzą w skład Rady Programowej Konferencji. Jeśli chodzi o charakter spotkania i prestiż to jest to jedyne takie wydarzenie na rynku.

Warszawska konferencja to idealne miejsce na nawiązywanie kontaktów biznesowych oraz na wymianę wiedzy. Członkowie tego projektu uczestniczą w kwartalnych spotkaniach, na których omawiają ważne dla bankowości zagadnienia. Podczas spotkania w Warszawie omawiane będą takie sprawy jak nadzór bankowy, outsourcing bankowy wobec ustawy Prawa bankowego, modele biznesowe banków oraz przyszłość rynku płatności. Konferencja rozpocznie się zamkniętym Spotkaniem Liderów Bankowości. Natomiast całe forum zakończy się wieczorną galą(na niej zostaną wręczone nagrody Liderów Świata Bankowości).
Skład Rady Programowej Konferencji:
-Mariusz Grendowicz – przewodniczący Rady Programowej
-Małgorzata Kołakowska – prezes, ING Bank Śląski
-Mateusz Morawiecki – prezes, Bank Zachodni WBK
-Krzysztof Kalicki – prezes, Deutsche Bank Polska
-Wojciech Sobieraj – prezes, Alior Bank

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
19 sierpnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Czy Amber Gold ma dobrą kondycję finansową?

Zamieszanie wokół Amber Gold ciągle trwa. Po tym jak tanie linie lotnicze OLT Express zawiesiły wszystkie rejsy, posiadacze złotowych lokat...

Zamknij