Gotówka od ręki – kredyt wiosenny w neoBANKU

Kredyt WIOSENNY w neoBANKU cechują: minimum formalności, szybka decyzja kredytowa, którą można dostać nawet w 10 minut, do tego pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel, a kredyt uzyskać bez poręczycieli oraz innych zabezpieczeń. Co więcej okres kredytowania wynosi do 24 miesięcy, a maksymalna kwota, którą bank pożyczy – 80 tys. zł. 

Klienci, którzy zaciągną Kredyt WIOSENNY mogą liczyć na gotówkę od ręki, albo szybki przelew, ponadto zapewniony mają elastyczny termin spłaty. W niektórych przypadkach istnieje możliwość wydłużenia okresu spłaty kredytu, a także odroczenia spłaty kapitału nawet do 12 miesięcy (w tym czasie płaci się tylko odsetki).

Każdy kto posiada konto w neoBANKU może bezpłatnie ustawić zlecenie spłaty kredytu z konta. Żeby skorzystać z promocji i wziąć Kredyt Wiosenny należy udać się do placówki neoBANKU z dokumentem tożsamości oraz takim, który potwierdzi wysokość osiąganych przez nas przychodów, czyli albo zaświadczenie z zakładu pracy, odcinek świadczenia, wyciąg z konta w przypadku emerytów i rencistów, albo zaświadczenie o wpisie do ewidencji gospodarczej i ostatni roczny PIT (przy działalności gospodarczej).

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 6.0/10 (1 vote cast)
Gotówka od ręki - kredyt wiosenny w neoBANKU, 6.0 out of 10 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv