Gdzie założę konto firmowe bez zbędnych formalności?Linki sponsorowane

Świeżo upieczony przedsiębiorca w Polsce, udając się do banku w celu założenia konta od razu spotyka na swojej drodze problemy z biurokratyzacją. W procedurze uruchamiania konta firmowego przewiduje się między innymi dostarczanie do banku wszystkich dokumentów rejestrowych firmy, nadanie numeru REGON i NIP.

Banki detaliczne należące do Grupy BRE Banku – mBank i Multibank znane są z upraszczania obsługi klientów. Od pewnego czasu przedsiębiorstwa mogą korzystać z kredytu gotówkowego online, a także w prosty sposób przenieść dotychczasowy kredyt obrotowy z obcego banku.

Multibank wraz z mBankiem poszły o krok dalej i maksymalnie uprościły procedury związane z otwarciem rachunku-wystarczy, że właściciele podmiotów gospodarczych przyjdą do owych instytucji finansowych z dowodem osobistym. Wszelkie niezbędne dane o nowo powstałym podmiocie biznesowym, bank pobierze z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 7.5/10 (2 votes cast)
Gdzie założę konto firmowe bez zbędnych formalności?, 7.5 out of 10 based on 2 ratings
15 maja 2012


Podobne


Tagi , ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Główny Ekonomista w Kredyt Banku – dr Jakub Borowski

Misją Kredyt Banku jest bycie najlepszym partnerem biznesowym dla klientów, tak aby maksymalnie ułatwić zarządzanie finansami. Dzisiejsze otoczenie gospodarcze podlega...

Zamknij