Gdzie można opłacić rachunki bez prowizji? – oferta Banku BGŻLinki sponsorowane

Bank BGŻ znalazł ciekawy sposób na przyciągnięcie do oddziałów nowych klientów. Akcja promocyjna polega na możliwości bezpłatnego regulowania opłat za rachunki np. prąd, woda, gaz i internet. Bez prowizyjne opłacanie rachunków jest dostępne dla nowych i obecnych klientów. Aby dokonać takiej płatności, należy się udać z rachunkami i dowodem osobistym do odpowiedniej placówki Banku BGŻ. Przy okazji założenia rachunku osobistego, bank zwalnia z opłat za przelewy zewnętrzne wykonywane w placówkach-do końca 2011 roku.

Strategia Banku BGŻ zakłada dynamiczny rozwój sieci placówek. Akcja bez prowizyjnych usług płatności za miesięczne rachunki jest jednym z działań mających na celu upowszechnianie usług finansowych na nowych, lokalnych rynkach. Zgodnie ze strategią Banku BGŻ, do końca tego roku powstanie kolejnych 25 placówek. Należy zaznaczyć, iż promocja płacenia za rachunki jest obecna tylko w wybranych placówkach Banku BGŻ-ok. 150 placówek.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
6 września 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Karta kredytowa World Signia MasterCard w Alior Banku

W szerokiej ofercie Alior Banku dla klientów detalicznych znalazła się prestiżowa karta kredytowa World Signia MasterCard. Posiadacze tej karty mają...

Zamknij