GBW zyskał tytuł ‚Dobrej Marki 2011’Linki sponsorowane

Gospodarczy Bank Wielkopolski SA, który powstał w 1990 roku w wyniku inicjatywy Banków Spółdzielczyk, które działały na terenie Wielkopolski oraz południowo- zachodniej części kraju został nagrodzony Certyfikatem DOBRA MARKA 2011. Ten prestiżowy tytuł przyznawany jest przez Redakcję Forum Biznesowego Dziennika Gazety Prawnej.

Program ‚DOBRA MARKA 2011 – Jakość, Zaufanie, Renoma’ powstał z myślą o wyłonieniu firm, w różnych kategoriach, które są najlepszymi, najbardziej dynamicznymi, najbardziej rozpoznawalnymi na polskim rynku.

Redakcja owego Forum przeprowadzała badania rynku biorąc pod uwagę obecność marek, ich wartość oraz siłę. Pod patronatem IFiS Polskiej Akademii Nauk sprawdzała ona pozycję firmy na rynku, zaufanie jakim się cieszy wśród klientów, produkty i usługi jakie oferuje oraz rozpoznawalność marki.

Organizatorzy Konkursu nagrodzili GBW, bowiem w przeprowadzonych badaniach bank ten został wysoko oceniony. Tytuł DOBREJ MARKI 2011 ma być potwierdzeniem statusu GBW.

GBW postawił sobie za cel strategiczny stworzenie nowoczesnej grupy bankowej, która będzie dysponowała najnowszymi technologiami, konkurencyjnymi wobec innych banków i funkcjonowała w oparciu o założenie, że podstawowym ogniwem jest Bank Spółdzielczy.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
11 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Oferta finansowa RBS Banku

RBS Bank znany jest z oferowania szerokiej gamy produktów finansowych dla firm i korporacji. Wszystkie usługi RBS Banku są dostosowywane...

Zamknij