Fundusz Hipoteczny DOM SALinki sponsorowane

Fundusz Hipoteczny DOM SA jest pierwszą w Polsce instytucją finansową, która oferuje renty hipoteczne dla osób starszych. Spółka została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego 27 listopada 2008 roku. Centrala funduszu mieści się w Warszawie na ul. Jana Pawła II 29, a Prezesem Zarządu jest Robert Majkowski.

Fundusz obecnie posiada niewielką ilość oddziałów i dopiero buduje własną siec placówek. Bezpośrednio z oferty funduszu można skorzystać we Wrocławiu, Krakowie i ostatnio w Poznaniu. Oficjalne otwarcie oddziału w Poznaniu odbyło się  13 kwietnia bieżącego roku. Uczestnikami tych  uroczystości byli przedstawiciele wielkopolskich instytucji działających na rzecz osób starszych. Mało rozbudowana siec placówek jest wspierana przez mobilnych ekspertów hipotecznych- na koniec lutego 2011 roku fundusz posiadał 8 specjalnych samochodów do wykorzystania przez przedstawicieli instytucji.

Mobilni eksperci są dostępni dla klientów na terenie całego kraju( zainteresowani spotkaniem mogą zadzwonić pod numer 801 005 801). Specjalnością  Funduszu Hipotecznego DOM SA jest  produkt finansowy-odwrócona hipoteka. „Odwrócony kredyt hipoteczny” polega na przeniesieniu własności nieruchomości na rzecz funduszu w zamian za comiesięczną dożywotnią rentę na rzecz pożyczkobiorcy. Produkt oferowany jest w oparciu o Kodeks Cywilny- umowa o dożywocie i służebność osobistą mieszkania.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 6.7/10 (3 votes cast)
Fundusz Hipoteczny DOM SA, 6.7 out of 10 based on 3 ratings
6 maja 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o Fundusz Hipoteczny DOM SA

    EMERYT DOSTAJE 200ZŁ A DOM MU ZNIKA; E TAKI EMERYT POWINIEN SPRZEDAC DOM I GOTOWKE BEDZIE MIEC NA TYLE BY GO BYLO STAC NA DUZO WIECEJ. NIE WIERZCIE IM, W BALONA ROBIA LUDZI STARSZYCH, A PRZECIEZ NIE BEDA CALE ZYCIE MŁODZI…

    MURLI
    18 grudnia 2011 o 06:19

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Złoto Inwestorów – Lokata strukturyzowana w złoto w PKO BP

PKO BP po raz kolejny oferuje klientom produkt inwestycyjny oparty o znane aktywo- złoto. Lokata ustrukturyzowana o której mowa jest...

Zamknij