Ekspresowy kredyt gotówkowy przez telefon w mBankuLinki sponsorowane

Coraz więcej banków uruchamia szybkie kredyty gotówkowe. Teraz do ich grona dołączył także mBank. Jednakże to niebywałe udogodnienie oferuje on tylko swoim stałym klientom. Oni to właśnie mogą dostać kredyt przez telefon w ekspresowym tempie. Do tego nie muszą podpisywać żadnych umów. Co więcej bank przeleje pieniądze na ich konto w czasie nie dłuższym niż kwadrans, po tym jak zakończą rozmowę telefoniczną.

Kredyt od ręki nie jest żadną nowością. W reklamach, na billboardach co chwila pojawiają się hasła, że pożyczyć w banku pieniądze można w niezwykle krótkim czasie. Sprawę utrudniła ostatnio KNF, która wymaga od banków dokładnej weryfikacji każdego klienta. Dlatego też łatwiej o szybki kredyt, jeśli kredytobiorca jest znany bankowi.

Warto dodać, że kredyt, który jest dostępny przez telefon to kontynuacja wcześniejszego pomysłu, dzięki któremu klienci banku mogli składać dyspozycję dotyczącą kredytu za pośrednictwem bankowości elektronicznej. W przypadku kredytu przez Internet także nie jest konieczne podpisywanie umowy w formie papierowej.

Obie formy stanowią udogodnienia dla klientów, którzy nie muszą nawet wychodzić z domu, żeby kredyt otrzymać. Do tego, takie rozwiązanie sprawia, że korzystać z niego będą klienci, którzy na już potrzebują gotówki, bo gdzieś zauważyli okazję, a nie mają w chwili obecnej pieniędzy. Minimalna kwota kredytu wynosi 500 zł, podczas gdy maksymalna 50 tys. zł i może być rozłożona na 7 lat.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 5.3/10 (3 votes cast)
Ekspresowy kredyt gotówkowy przez telefon w mBanku, 5.3 out of 10 based on 3 ratings
5 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o Ekspresowy kredyt gotówkowy przez telefon w mBanku

    Fajna sprawa dzisiaj – można wszystko, nawet kredyty załatwić przez internet lub telefon. Oczywiście dotyczy to tylko tych co mają wiarygodność kredytową. Niestety ja szukam szybkiej pożyczki, ale jestem w BIK i nie jest mi łatwo dostać gdzieś gotówkę.

    Uniwersalny bank
    14 maja 2012 o 10:13

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Rachunki maklerskie w Banku PKO BP

Bank PKO BP w kolejnej dużej ofercie publicznej w naszym kraju założył aż 13 tysięcy nowych rachunków maklerskich. Chodzi o...

Zamknij