Dostęp do banków w małych miejscowościachLinki sponsorowane

Mieszkańcy małych miejscowości i wsi mają utrudniony dostęp nawet do podstawowych usług finansowych. Problem połowicznie rozwiązują banki spółdzielcze. Jednak ich lokalizacja w stosunkowo małym stopniu zaspakaja potrzeby finansowe lokalnych społeczności. Brak obecności oddziałów dużych banków komercyjnych w małych miejscowościach rekompensuje szeroka sieć placówek Banku Pocztowego-wspomagana przez punkty Urzędów Pocztowych. Jednym z elementów strategii działania Banku Pocztowego jest podnoszenie świadomości usług finansowych wśród społeczeństwa z małych miejscowości i zachęcanie do korzystania z nich przez tzw. osoby nieubankowione.

Prowadzona jest także specjalna kampania reklamowa, w której Bank Pocztowy pokazuje swoją dostępność w najmniejszych miejscowościach. Spoty reklamowe(emitowane od 5 do 16 grudnia bieżącego roku) będzie można zobaczyć w stacjach telewizyjnych: TVN 24 oraz TVN CNBC. Kampania w mass mediach będzie wspierana reklamami pojawiającymi się na łamach prasy codziennej np. Pulsu Biznesu, Rzeczpospolitej lub Dziennika Gazety Prawnej.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 6.0/10 (1 vote cast)
Dostęp do banków w małych miejscowościach, 6.0 out of 10 based on 1 rating
6 grudnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Czy potrzebne, konieczne jest ubezpieczenie kredytu?

Zaciągając kredyt w banku powinniśmy mieć na uwadze to, że zobowiązaliśmy się terminowo spłacać comiesięczne raty wraz z odsetkami. Ubezpieczenie...

Zamknij