Doładowania telefonów komórkowych przez internet w Invest BankuLinki sponsorowane

Invest Bank umożliwia klientom doładowania telefonów komórkowych poprzez bańkowość elektroniczną . Po zalogowaniu się do systemu należy wybrać  zakładkę „przelewy” i „doładowanie telefonu”. Istnieje możliwość zdefiniowania na stałe odbiorcy doładowania.

Uzupełnianie pre-paid konta w telefonie komórkowym jest dostępne dla użytkowników sieci TAK TAK, Orange, Heyah, Sami swoi, Simplus, MixPlus, 36,6, Play, Gadu Air, Cyfrowy Polsat. Od 26 do 30 kwietnia bieżącego roku bank przygotował promocję zasilania konta sieci Simplus, MixPlus, 36,6 i Sami Swoi. Po każdym zasileniu konta kwotą od 50 do 99 zł, klienci otrzymają dodatkowo 20 procent wartości doładowania-dany operator sieci przekazuje premię automatycznie. To nie koniec oferty promocyjnej. Mianowicie posiadacze wyżej wymienionych sieci komórkowych po dokonaniu zasilenia na minimum 30 zł i wysłaniu konkursowego SMS-a ( o treści Wygram na numer 7117) biorą udział w loterii „ Kopalnia Diamentów”. Do wygrania jest 1 tablet iPAD, 5 telefonów Nokia N8, 15 odtwarzaczy iPOD Nano, 50 starterów Simplus i 50 pakietów doładowań ( 3 razy po 30 zł). W finałowym losowaniu do zdobycia jest Diament o wartości 50 000 zł.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
28 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Deutsche Bank Polska S.A.

Deutsche Bank Polska został założony przez największy niemiecki bank(Deutsche Bank AG) w 1995 roku. Jest to bank o charakterze korporacyjno-inwestycyjnym....

Zamknij