Dofinansowanie innowacyjnych projektów – oferta Banku Gospodarstwa KrajowegoLinki sponsorowane

6 grudnia 2011 roku rusza kolejny nabór wniosków w ramach działania 4.3 Kredyt Technologiczny Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013. Przypomnijmy, iż nabór będzie prowadzony w trybie ciągłym do wyczerpania limitu środków lub do zamknięcia konkursu. Tak jak sama nazwa wskazuje kredyt musi być przeznaczony na realizację przedsięwzięć inwestycyjno-technologicznych: zakup nowych technologii, wdrożenie nowych technologii, wytwarzanie innowacyjnych produktów.

Proponowane przez Bank Gospodarstwa Krajowego dofinansowanie to swego rodzaju premia technologiczna-do wysokości 4 milionów złotych. Oferta skierowana jest do mikroprzedsiębiorców oraz podmiotów z sektora MŚP z zastrzeżeniem, iż mają oni siedzibę na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Ważną informacją jest to, że wnioski i dofinansowanie składa się za pośrednictwem banków kredytujących(instytucji finansowych współpracujących z BGK).

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
9 listopada 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Produkty bankowe w Get Banku – oferta

Przeniesienie usług bankowych Allianz Banku do wybranych oddziałów Getin Banku i pojawienie się nowej marki Get Banku w Polskim sektorze...

Zamknij