Darmowe zaproszenia na OFF Festival Club od mBankuLinki sponsorowane

OFF Festival – alternatywna, plenerowa impreza muzyczna organizowana jest już po raz szósty. mBank jest jej mecenasem już po raz piąty. W tym roku wystąpią m.in. Primal Scream , Gang Of Four, Mogwai, Ariel Pink’s Haunted Graffiti, The Jon Spencer Blues Explosion, Low, Deerhoof, Liars, Actress, Meshuggah, Kury , Czesław Śpiewa Tesco Value, Abradab i Lech Janerka. W przeddzień festiwalu odbędzie się koncert Current 93.

W tym roku jego klienci mogą wygrać zaproszenia na to wydarzenie, które będzie miało miejsce w dniach 5-7 sierpnia 2011 rok w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. Jednakże wcześniej mBank zaprasza do Katowic 16 kwietnia na OFF Festival Club, czyli clubowe wcielenie OFF Festivalu, które odbędzie się w Teatrze Gugalander w Katowicach.

Podwójne zaproszenia otrzymają klienci banku, którzy jako pierwsi odpowiedzą poprawnie na wszystkie pytania:

1. Który raz OFF Festival odbędzie  się w Katowicach w Dolinie Trzech Stawów?
2. Jakie gwiazdy wystąpiły na koncercie  w Łodzi  z okazji 10.urodzin mBanku?
3. Na jaką maksymalną kwotę można dokonać transakcji zbliżeniowej, bez podawania numeru PIN, płacąc kartą Master Card PayPass mBanku?

Do wygrania jest 10 zaproszeń. Odpowiedzi należy wysłać na adres:konkurs@mBank.pl podając imię, nazwisko, PESEL, adres i numer telefonu oraz oświadczenie dotyczące wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyniki zostaną opublikowane z chwilą wyłonienia zwycięzców,  nie później niż 14 kwietnia o godz. 17:00.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
12 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Ranking Banków Kredytujących Deweloperskie Projekty Mieszkaniowe

VII Edycja Rankingu Banków Kredytujących Deweloperskie Projekty Mieszkaniowe. Autorem cyklicznych rankingów jest Polski Związek Firm Deweloperskich. Głównym założeniem zestawienia jest...

Zamknij