Darmowe konto internetowe w ING – wielkie zmianyLinki sponsorowane

ING Bank Śląski promuje konto Direct. W telewizji co chwila pojawiają się nowe reklamy. Ostatnio konto internetowe zachwala cukiernik Andrzej Blikl wraz z Markiem Kondratem. Hasło promujące pozostało bez zmian i nadal przyciąga uwagę – ‚Internetowi wszystko mają za darmo, bo robią to sami’.
W przyszłym miesiącu ING Bank Śląski zamierza jeszcze bardziej zmienić swoją bankowość internetową, która zdaniem klientów naprawdę jest już teraz całkiem przyzwoita. Wystarczy porównać sobie chociażby system bankowości internetowej ING Banku Śląskiego oraz Polbanku, żeby dostrzec wyraźne różnice.

Od marca tymczasem w bankowości internetowej ING Banku Śląskiego zmieni się sporo. I nie będą to zmiany jedynie kosmetyczne. Klienci będą mogli korzystać z ikonek podobnych do tych, które są w smartfonach. Do tego bank chce, żeby transakcje były szybsze, a sam serwis bankowości internetowej bardziej przejrzysty.

Największe zmiany dotyczą strony głównej, bowiem zamiast dotychczasowych tabelek z danymi pojawi nam się ekran złożony z interaktywnych ikonek. Jeśli na nie najedziemy myszką wyświetlą się podstawowe informacje, na przykład o stanie konta.

Zmianą na lepsze ma być likwidacja piętrowego menu. Każde kliknięcie będzie nas prowadziło do danej strony czy czynności. Nie będzie otwierało żadnych opcji wyboru. Dzięki łatwiejszej nawigacji zmniejsza się liczba kliknięć, które są potrzebne do wykonania określonej czynności – zrobienia przelewu, sprawdzenia salda kont, wyszukania danej transakcji w historii itp.

Informatycy ING Banku Śląskiego zadbali o to, żeby na stronie głównej znalazło się zestawienia aktywów i pasywów klienta z podstawowym spisem czynności. Dodatkowo pod informacjami dotyczącymi salda konta, karty itp. znalazło się okienko z trzema najpopularniejszymi opcjami.

Warto wiedzieć, że nie tylko ING dokonuje zmian w swoim systemie bankowości internetowej. Informowaliśmy Państwa niedawno o zmianach, jakie zaczął wprowadzać już skandynawski bank Nordea.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
14 lutego 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Doładowania telefonów komórkowych przez internet w Invest Banku

Invest Bank umożliwia klientom doładowania telefonów komórkowych poprzez bańkowość elektroniczną . Po zalogowaniu się do systemu należy wybrać  zakładkę „przelewy”...

Zamknij