CitiDirect.pl – serwis informacyjny dla klientów firmowych w Banku HandlowymLinki sponsorowane

Citi Handlowy ciągle pracuje nad innowacyjnymi rozwiązaniami dla swoich klientów. Szukane rozwiązania mają stworzyć przede wszystkim nowe możliwości dla klientów i usprawnić proponowane przez bank usługi finansowe. Budowa Bank Handlowy wychodzi z założenia, iż innowacyjność jest podstawą budowy przewagi rynkowej w dzisiejszych czasach. Poszukiwania optymalnych rozwiązań poprzedzają dokładne analizy potrzeb  klientów, potencjału naukowego i możliwości rynkowych. W ostatnim czasie w Citi Handlowym wprowadzono następujące innowacyjne rozwiązania:

– system bankowości mobilnej dla smartfonów
– platforma wymiany walut on-line
– usługa Cash to Mobile
– przelewy „B2T”(przez stuknięcie się telefonami)
Ostatnio stworzony przez bank serwis CitiDirect.pl jest platformą do kompleksowego zarządzania rachunkiem bankowym. Od tej pory klienci firmowi w jednym miejscu mają dostęp do swoich środków pieniężnych, szkoleń on-line, wsparcia obsługi systemu oraz do kalkulatora NRB/IBAN. Klienci mogą nawet wybrać odpowiedni dla siebie układ serwisu internetowego-funkcja catch&drop.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
15 czerwca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Bank Pocztowy

Bank Pocztowy jest uniwersalnym bankiem, który świadczy usługi na rzecz klientów indywidualnych i dla firm. Powstanie banku datuje się na...

Zamknij