Citi Handlowy liderem obrotu walutowego z klientami korporacyjnymiLinki sponsorowane

Euromoney organizuje każdego roku ranking na najlepsze instytucje, które zarządzają środkami finansowymi. Oceniane są banki o międzynarodowej renomie. Ranking ma 30 letnią tradycję i co ciekawe o kolejności miejsc decydują głosy klientów-anonimowe ankiety wypełniane są przez nich w Internecie. Bank Handlowy już po raz trzeci z rzędu zwyciężył w kategorii obrotu walutowego z klientami korporacyjnymi. Według ankiety Citi Handlowy ma 23 procentowy udział w krajowym rynku wymiany walut.

Citi Handlowy jako pierwszy w Polsce zaoferował specjalną platformę walutową. Mowa o platformie CitiFX Pulse, która obejmuje 700 par walut, fachowe informacje z rynku walutowego, pieniężnego i surowcowego, kwotowanie w czasie rzeczywistym, całodobowy dostęp do notowań walutowych. Źródłem wiedzy na platformie są przede wszystkim specjalistyczne raporty oraz komentarze analityków banku i dealerów Pionu Skarbu. Bank Handlowy umożliwia klientom także przeprowadzanie transakcji typu order. Polega to na tym, że składa się zlecenie kupna/sprzedaży walut po określonym kursie, a dana transakcja jest realizowana automatycznie, gdy kurs osiągnie umowną wartość.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
6 lipca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Inwestycja w wino – alternatywa dla lokat bankowych

Produktem o podobnym stopniu ryzyka inwestycyjnego jak standardowa lokata bankowa, lecz dającym potencjalnie większe zyski finansowe jest inwestycja w wino....

Zamknij