BRE Bank – Najlepszy bank w Polsce według magazynu Global FinanceLinki sponsorowane

BRE Bank zdobył kolejny tytuł. Tym razem magazyn Global Finance, który od osiemnastu lat przynaje nagrody dla najlepszych banków, uhonorował BRE Bank w konkursie  ‚Best Emerging Market Banks In CEE’. Ogłosił, że jest to najlepszy bank w Polsce.

W listopadzie ubiegłego roku BRE dostał tytuł najlepszego Korporacyjnego Banku Internetowego w Europie Środkowo-Wschodniej. Warto dodać, że bank ten może pochwalić się już 6 tytułami przyznanymi przez Global Finance.

W listopadzie 2010 BRE zwyciężył aż w 5 kategoriach, w konkursie ‚World’s Best Internet Banks’ (Najlepsze Banki Internetowe Świata). Uznany został między innymi za Najlepszy Korporacyjny Bank Internetowy w Europie Środkowo-Wschodniej oraz w Polsce.

Nagrody są przyznawane na podstawie opinii oraz ocen analityków rynku finansowego, menadżerów, doradców bankowych. Jury brało pod uwagę wyniki finansowe, produkty, jakie bank posiada w swojej ofercie, ceny (czy są one konkurencyjne), opinie klientów, innowacyjność proponowanych usług, wykorzystanie funkcji informatycznych, jakość usługi w Internecie.

BRE Bank obsługuje już ponad 13 tys. klientów korporacyjnych. W 2010 roku bank zyskał 400 tys. indywidualnych klientów. Gdyby spojrzeć na działalność banku globalnie, to w Polsce, Czechach i na Słowacji z usług BRE Banku korzysta już przeszło 3,7 mln ludzi.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
8 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Lokata Kredyt Bank

Lokaty Constans to oferta depozytów terminowych w Kredyt Banku ze stałą stawką oprocentowania. Klienci mają do wyboru 6 okresów inwestycyjnych:...

Zamknij