Brachia S.J partnerem usługi Płać z NordeaLinki sponsorowane

Poszerzyło się grono firm korzystających z usługi Plać z Nordea. Nowym partnerem Banku Nordea została firma Brachia S.J, która zajmuję się tworzeniem i wprowadzaniem najnowszych technologii w zakresie usług sprzedaży internetowej. Swoją ofertę kierują do firm prowadzących sprzedaż produktów i usług w sieci. Klienci otrzymują kompleksowe i bezpieczne systemy płatności bezgotówkowej.

Usługa Płać z Nordea to możliwość dokonywania szybkich i bezprowizyjnych  płatności z konta w Nordea. Możliwość korzystania z usługi mają zarówno posiadacze rachunków osobistych, jak i pakietów eFirma oraz Firma Plus. Nowy partner usługi jest właścicielem serwisu Transferuj.pl. Serwisowi zaufało już wiele firm. Z Transferuj.pl korzystają  między innymi : klub piłkarski Ruch Chorzów, Teatr Groteska z Krakowa, Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki, Uniwersytet Dziecięcy -Unikids. Firmę Brachia S.J wyróżniają na rynku najniższe prowizje ( od 1 %), indywidualne podejście do klienta, pełna automatyzacja płatności, osobny blankiet wpłaty do każdego banku- dzięki temu klienci bez kont internetowych mają zaksięgowane wpłaty zaraz po dokonaniu płatności.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
15 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Na co należy zwracać uwagę przy firmowym koncie walutowym?

W Polsce firmowe konta walutowe zakładają przeważnie podmioty gospodarcze będące aktywne w handlu zagranicznym. Konto walutowe jest szczególnie użyteczne przy...

Zamknij