Bankowy Lider Informatyki Instytucji Finansowych 2010 dla PKO BPLinki sponsorowane

PKO Bank Polski zdobył tytuł ‚Bankowego Lider Informatyki Instytucji Finansowych 2010’. Organizatorem konkursu była Gazeta Bankowa. Warto dodać, że w kategorii ‚Bankowość elektroniczna i e-finanse’ najwyżej uplasowało się Inteligo, które jest przecież wirtualnym ramieniem banku PKO.

PKO Bank Polski został doceniony za swoją strategię, podejście do nowych technologii oraz dbałość o klienta. Zdaniem niezależnej Kapituły konkursu, której przewodniczył prof. Andrzej Gospodarowicz z Uniwersytetu Ekonomicznego PKO Bank Polski rozwija się, wprowadza innowacyjne rozwiązania, co stawia go na równi z innymi bankami europejskimi.

Doceniono ofertę banku dla przedsiębiorstw, czyli iPKO biznes. Bank cały czas się rozwija, stawia na technologie mobilne, rozwiązania kartowe, autoryzacyjne oraz te z zakresu wspomagania procesów biznesowych. Zmiany w banku widoczne są także na zewnątrz, bowiem do reklamy zaangażowany został Szymon Majewski.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
24 marca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Konto osobiste – private banking Bank DnB Nord Polska SA

Informacje i opinie o koncie osobistym i private banking w banku DnB Nord Polska S.A. Analitycy finansowi  optymistycznie prognozują sytuacje...

Zamknij