Bankowość inwestycyjna w Credit Suisse

Rynek finansowy ciągle się rozwija, a wraz z nim zmieniają się potrzeby inwestycyjne ludzi. Społeczeństwo się bogaci i wykazuje zapotrzebowanie na coraz bardziej złożone produkty finansowe. Wieloletnie doświadczenie banku na globalnym rynku finansowym sprawia, iż Credit Suisse oferuje specjalistyczne produkty dla najbardziej wymagających grup klientów. Między innymi bank zajmuje się doradztwem w zakresie fuzji i przejęć. Credit Suisse pomoże również firmom podnieść kapitał własny poprzez rozbudowaną ofertę kredytową. Bank z powodzeniem działa także na polu realizacji  transakcji transgranicznych w bardzo wielu branżach.

Doradcy finansowi Credit Suisse mogą pochwalić się ogromną wiedzą inwestycyjną. „Wielorynkowość” sprawią, iż bank jest w stanie rozwiązać każdy problem-dzięki wykorzystaniu globalnej sieci doradczej banku.

Credit Suisse angażuje się w obrót instrumentów finansowych (papiery wartościowe, opcje, kontrakty terminowe, produkty pochodne dotyczące ryzyka kredytowego)-jego biura maklerskie można spotkać między innymi w Amsterdamie, Dubaju, Londynie, Moskwie, Meksyku, Chicago, Seulu oraz w Tokio.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 8.5/10 (2 votes cast)
Bankowość inwestycyjna w Credit Suisse, 8.5 out of 10 based on 2 ratings

One Reply to “Bankowość inwestycyjna w Credit Suisse”

  1. Czy jest jakiś dolny limit dochodów czy posiadanych pieniędzy, żeby z takich usług skorzystać? Mam pizzerię w Poznaniu, dochody raczej niemałe i chętnie powierzyłbym swoje pieniądze w opiekę komuś kompetentnemu, mam nadzieję, że Credit Suisse się do tego nadaje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv