Bankowość internetowa ING Bank Śląski – poprawiony interfejsLinki sponsorowane

ING Bank Śląski w marcu bieżącego roku zmodyfikował bankowość elektroniczną. Dokonana zmiana serwisu bankowości elektronicznej miała pozytywnie wpłynąć na  poruszanie się użytkowników w serwisie. Nie zawsze nowoczesny wygląd i zmiany idą w parze z funkcjonalnością. Klienci Banku Śląskiego nienajlepiej ocenili modyfikację interfejsu bankowości elektronicznej.

Według nich po zmianach trudniej było znaleźć informacje o własnych środkach na koncie. W wyniku niezadowolenia klientów, bank dodał w serwisie ING BankOnLine zakładkę „Moje Finanse”. Teraz na jednej stronie uzyskamy informację o saldach posiadanych rachunków lub o posiadanych kartach płatniczych. Oprócz widoku z podsumowaniem stanu wszystkich rachunków, nowością jest mapa serwisu e-bankowości. Natomiast do łask zostały przywrócone linki (skróty) do historii, przelewów, bądź operacji na kartach. Co więcej bank wprowadził funkcję układania na stronie głównej e-bankowości ikonek według indywidualnych upodobań. Niektóre banki powinny się zastanowić którą drogą pójść, gdyż dla klientów nie zawsze estetyka jest ważniejsza od stabilności działania i funkcjonalności.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
25 maja 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Stopniowa zmiana marki BZ WBK na Grupa Santander Consumer Bank

Niedawno prezes banku BZ WBK oznajmił, że w związku ze zmianą właściciela Grupy Santander, do której należy bank, nastąpi rebranding...

Zamknij