Bankowa obsługa budżetu Miasta Słupska w BRE BankuLinki sponsorowane

BRE Bank oprócz bogatej oferty dla firm, oferuje rozwiązania finansowe dla sektora publicznego. Z usług banku korzystają między innymi samorządy terytorialne w zakresie rachunków bieżących, produktów kredytowych i depozytowych do lokowania nadwyżek finansowych.

W latach 2009-2011 BRE Bank wykazał dodatnią dynamikę udziału w finansowaniu jednostek samorządu terytorialnego w wysokości 4,2 punktów procentowych. W ostatnim czasie miasto Słupsk dołączyło do grona ważnych klientów z sektora publicznego. Jest to jedno z najbardziej rozwijających się miast na Pomorzu. BRE Bank wygrał przetarg na obsługę bankową Urzędu Miasta Słupsk i 74 jednostek podległych w latach 2011-2016. W ramach umowy miasto będzie korzystało z rachunku bankowego, bankowości internetowej i z finansowania w rachunku bieżącym. Ofertę obsługi finansowej Miasta Słupsk przygotował oddział korporacyjny BRE Banku z Gdyni przy wsparciu departamentu bankowości transakcyjnej w centrali banku.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 6.0/10 (1 vote cast)
Bankowa obsługa budżetu Miasta Słupska w BRE Banku, 6.0 out of 10 based on 1 rating
18 maja 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Konto dla studentów w MultiBanku – MultiKonto JESTEM

Studenci i uczniowie liczą się z „każdym groszem”. Dlatego o wyborze odpowiedniego konta bankowego dla studentów decydują względy kosztowe takie...

Zamknij