Bank Pocztowy wspiera Kongres Profesjonalistów Public Relations

Bank Pocztowy jest współorganizatorem Kongresu Profesjonalistów PR, który ma miejsce 14-15 kwietnia 2011, już trzeci rok z rzędu. Jest to jedne z największych wydarzeń tego typu w branży. Do tej pory Kongres odbywał się w Rzeszowie, w tym roku miejscem spotkania ludzi związanych z PR-em będzie Wrocław.

Kongres Profesjonalistów Public Relations transmitowany jest na stronie www.kongresprofesjonalistow.pl. Tematem przewodnim jest efektywność działań PR. Uczestnicy Kongresu przez dwa dni będą mogli zapoznać się z licznymi prezentacjami ekspertów w owej dziedzinie.

Bank Pocztowy dba o swój wizerunek, relacje z klientami. Chce dotrzeć do osób, które bardzo często są pomijane przez inne instytucje finansowe. Wsparcie Kongresu umożliwia kontakt z rynkowymi best practice w zakresie szeroko rozumianej komunikacji.

Bank chce natomiast wiedzy, którą wymieniają się teoretycy i praktycy, którzy przybyli na Kongres, skorzystać. Doskonale zdaje sobie bowiem sprawę z tego jak ważna jest dobra komunikacja z klientami oraz rynkiem finansowym.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv