Bank Pocztowy wprowadza zmiany w Taryfie Opłat i Prowizji, nowe ceny, regulaminLinki sponsorowane

Bank Pocztowy wprowadził zmiany do Tabeli Opłat i Prowizji, które obowiązują od 1 kwietnia. Zmianie uległ także Regulamin Pocztowych Kont Firmowych. Dotyczą one przede wszystkim wyciągów, za które trzeba będzie teraz słono płacić. Taka polityka banku ma sprzyjać zamawianiu przez klientów wyciągów elektronicznych, które są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale i znacznie tańsze.

Wysyłka papierowych wyciągów kosztuje teraz 5 zł. W przypadku ogromnej ilości klientów olbrzymie koszty musi ponosić bank. Do tego wyciągi papierowe zazwyczaj przychodzą z opóźnieniem, co oznacza, że już w chwili dostarczenia są one nieaktualne.

Jak można zlecić dyspozycję dotyczącą zmiany wyciągu papierowego na internetowy? Sposób jest niezwykle prosty, bowiem można to zrobić za pośrednictwem bankowości internetowej lub telefonu, albo tradycyjnie – czyli w oddziale banku.

Zmiany wprowadzono także do Regulaminu, zgodnie z nimi wydłużony zostaje okres spłaty limitu debetowego. Chodzi oczywiście o konto firmowe, gdzie dotychczas wynosił on 30 dni, teraz aż 12 miesięcy.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
4 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Czy obcokrajowiec może otrzymać kredyt hipoteczny?

Jeśli uzyskujemy dochody w obcej walucie to bez problemu banki udzielą nam kredytu hipotecznego. Sprawa komplikuje się, gdy potencjalny kredytobiorca...

Zamknij