Bank Nordea przyjazny dla rodzicówLinki sponsorowane

Bank Nordea zamierza zostać miejscem przyjaznym dla matek z dziećmi. Właśnie tak w skrócie można opisać program ‚Rodzice w Nordea’. I choć nazwa sugeruje, że bank zamierza znaleźć rozwiązania, dzięki którym praca w banku będzie nie tak uciążliwa dla matek i ojców, to jednak powinniśmy mieć świadomość tego, że rozwiązania te dotyczą przede wszystkim Pań, one to bowiem więcej czasu spędzają z małymi pociechami.

Nordea zamierza stworzyć matkom warunki do powrotu do pracy po urlopach macierzyńskich, wypracować rozwiązania, dzięki którym młodym rodzicom łatwiej będzie pogodzić pracę zawodową z wychowywaniem dzieci.

Na projekt składają się dwa działania – pierwsze o nazwie ‚Mama w pracy’ skierowane jest do kobiet, bez względu na to czy mają one dzieci czy tez jeszcze nie. Drugie do rodziców.

Pracownicy banku zostaną poproszeni o wypełnienie ankiet dotyczących pracy w Nordea i na ich podstawie będzie można ułożyć plan, żeby móc poprawić sytuację pracujących w banku rodziców.

7 marca miało miejsce pierwsze spotkanie z rodzicami w ramach owego programu. Odbyło się ono w Łodzi. Kolejne będą miały miejsce w Warszawie oraz Gdyni. Warto wiedzieć, że w Banku Nordea pracuje obecnie ponad 2200 osób, z czego 35% jest rodzicami.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
8 marca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Ubezpieczenie na Życie i Dożycie Tygrysy Europy w Kredyt Banku

Proponowany przez Kredyt Bank 2 letni produkt ubezpieczeniowy ma charakter polisy na życie o dożycie. Produkt skonstruowany jest w oparciu...

Zamknij