Aukcja lokat terminowych w Banku MillenniumLinki sponsorowane

Bank Millennium oferuje swoim klientom Aukcję Lokat Terminowych,czyli produkt dzięki któremu samodzielnie można ustalić warunki dla lokaty terminowej. Jakie jeszcze korzyści wypływają z takiego rozwiązania? Otóż można ustalić wszystko – zarówno wysokość kwoty jaką chce się umieścić na lokacie, oprocentowanie, tak żeby było jak najbardziej satysfakcjonujące. Przy czym trzeba mieć trochę szczęścia, bowiem złożona oferta musi się znaleźć w puli wygrywającej, a wówczas bank założy lokatę na wylicytowanych przez Ciebie warunkach.

Dzięki takiemu rozwiązaniu, aukcji można uzyskać wysokie oprocentowanie, tym samym zarobić znacznie więcej niż na tradycyjnych lokatach. 7.03.2011 do puli trafiła oferta z oprocentowaniem równym 6%. Kolejne aukcja będzie miała miejsce 14-17 marca 2011, nie przegap swojej szansy.

Wystarczy, że w czasie trwania aukcji klient złoży ofertę, w której zadeklaruje kwotę i oprocentowanie oraz wskaże termin trwania lokaty. Jeśli warunki zostaną zaakceptowane przez bank to zostanie ona założona. Oprocentowanie maksymalne wynosi 7%. Wymagane jest zalogowanie się do Millnetu – systemu bankowości elektronicznej banku.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 4.7/10 (3 votes cast)
Aukcja lokat terminowych w Banku Millennium, 4.7 out of 10 based on 3 ratings
13 marca 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o Aukcja lokat terminowych w Banku Millennium

    Bardzo dobry pomysł z takimi aukcjami. Nie wiecie może czy to stała ich oferta i czy takie aukcje są też w tym roku ?
    Gdzie można znaleźć opis całej procedury brania udziału w aukcjach ?

    Aukcje w bankach
    15 maja 2012 o 13:02

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Gdzie można kupić w Polsce złoto? – promocja dla klientów BOŚ Banku

W wyniku rozwoju mediów, wiedza ekonomiczna jest dzisiaj ogólnodostępna dla całego społeczeństwa-niezależnie od wykształcenia. Większość ludzi dostrzega konieczność inwestowania wolnej...

Zamknij