Aukcja lokat terminowych w Banku Millennium – 4 kwietniaLinki sponsorowane

Aukcje lokat terminowych to produkt przeznaczony dla użytkowników korzystających z bankowości internetowej Millenium Banku. Wszelkie  szczegółowe warunki dotyczące aukcji lokat znajdują się w serwisie Millenet. Aukcje odbywają się cyklicznie od 6 lat, a okres trwania inwestycji wynosi  15 dni. Ciekawość tego produktu bankowego polega na tym, iż klienci sami określają stopę zwrotu oraz wielkość  powierzonego kapitału. Minimalna kwota lokaty wynosi 500 zł. Dana lokata jest zakładana automatycznie, gdy znajduje się w puli wygrywającej. Klient musi wskazać rachunek źródłowy, z którego będzie utworzona lokata. Środki na wskazanym rachunku osobistym klienta powinny się znaleźć najpóźniej w dniu zakończenia aukcji.

Kolejna aukcja lokat terminowych w Millenium Banku rozpocznie się 4 kwietnia i potrwa 4 dni.  W ostatniej aukcji najwyższe oprocentowanie lokaty przyjętej do puli wygranych wynosiło 5,55 %. Natomiast w aktualnej ofercie aukcji maksymalna stopa zwrotu inwestycji może wynieść nawet 7 % w skali roku.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
2 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Nowa nazwa banku BNP Paribas Fortis – BNP Paribas Bank Polska

BNP Paribas stał się bardziej 'polski'. Otóż zaakceptowano zmianę nazwy banku z BNP Paribas Fortis na BNP Paribas Bank Polska....

Zamknij