Asset Management – zarządzanie aktywami w Credit Suisse

Asset Management to nowoczesne usługi zarządzania zarówno aktywami trwałymi jak i wartościami niematerialnymi. Z usług Asset Management w Credit Suisse korzystają duże korporacje oraz zamożni klienci indywidualni. Najlepsi doradcy finansowi w porozumieniu z klientem, tworzą specjalny portfel inwestycyjny-w oparciu o przygotowaną strategię inwestycyjną i poziom ryzyka jaki akceptuje zainteresowany klient.

Taka usługa jest szczególnie istotna dla zamożnych osób chcących pomnażać swój kapitał, lecz nie posiadających ku temu żadnych predyspozycji, odpowiedniej wiedzy i przede wszystkim czasu. W przypadku usług Asset Management, klienci instytucjonalni zyskują podwójnie. Bowiem mogą odliczyć koszty usług Asset Management od podatku dochodowego. Istnieje także możliwość zaliczenia „straty portfelowej” w poczet podatku od zysków kapitałowych.

W celu skorzystania z tych zaawansowanych usług finansowych, należy się skontaktować z polskim oddziałem banku. Biuro znajduje się na ulicy Grójeckiej 5 w Warszawie. Można również zadzwonić pod numer telefonu: 48 22 322 51 80 i zaczerpnąć niezbędnych informacji. Obecnie spółka Credit Suisse Asset Management w 100 procentach należy do Grupy Ipopema.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 8.5/10 (2 votes cast)
Asset Management - zarządzanie aktywami w Credit Suisse, 8.5 out of 10 based on 2 ratings

One Reply to “Asset Management – zarządzanie aktywami w Credit Suisse”

  1. Niestety… usługa dla „wyższych sfer”, a nie dla takich szaraków jak ja, która nigdy nie będzie miała takiego kapitału żeby to pomnażać 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv