Ambasador Citi Handlowego – nabór do drugiej edycji programu



Linki sponsorowane

Bank Citi Handlowy znany jest z działalności na rzecz studentów. Co roku oferowane przez bank praktyki letnie cieszą się dużym zainteresowaniem. Do tego stopnia, iż na jedno miejsce przypada 10 studentów. Oprócz ciekawego Programu Letnich Praktyk, Bank Handlowy ma w ofercieProgram Ambasadorski.

Studenci pomagają  bankowi w nawiązywaniu i utrzymywaniu trwałych kontaktów z uczelniami, z całej Polski. W pierwszej edycji programu wybrano siedem osób do reprezentowania banku w środowisku akademickim. Byli to studenci z Uniwersytetu Warszawskiego, Politechniki Warszawskiej, SGH, Politechniki Poznańskiej, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurksiego, Uniwersytetu Ekonomicznego z Krakowa i Uniwersytetu Łódzkiego. Nabór do II edycji programu rusza pod koniec maja br. i potrwa do końca czerwca 2011 roku. Uczestnicy każdej edycji programu biorą udział w licznych wydarzeniach z udziałem banku oraz  w szkoleniu o budowaniu marki.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
28 maja 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Konto osobiste Bank Pekao SA

Informacje i opinie o koncie osobistym w banku Pekao S.A Większość Polaków dysponuje własnym kontem bankowym. Najczęściej jest to rachunek...

Zamknij