Alior SyncLinki sponsorowane

Alior Sync zrewolucjonizuje bankowość internetową? Klienci, którzy kilka lat temu uważali, że mBank czy Inteligo to rewolucja jeśli chodzi o bankowość, mogą spodziewać się powtórki. Otóż Alior Bank chce stworzyć rachunek stricte internetowy. Alior Sync ma obsługiwać klientów internetowych na miarę XXI wieku. Prawda jest, że klienci coraz częściej i chętniej korzystają z bankowości internetowej, rzadziej odwiedzają placówki, większość spraw załatwiają za pośrednictwem Sieci. Kilkanaście lat temu nikt nie spodziewałby się czegoś takiego, dziś szczególnie młodzi ludzie nie wyobrażają sobie życia bez Internetu, a sprawy finansowe, przelewy itp. zawsze załatwiają za jego pośrednictwem.

Alior Bank ma już przeszło trzy lata. W tym czasie wypracował sobie markę, którą teraz chce jeszcze bardziej rozreklamować. Wszystko za sprawą nowego rachunku wirtualnego. Pierwsze efekty prac nad nim będzie można podziwiać już za pół roku.

Alior Sync powstaje z myślą o osobach  pomiędzy 20 a 35 rokiem życia, które są aktywne w Sieci, przy czym niekoniecznie zamożne. Idea rachunku została przedstawiona dziennikarzom, Ci jednak milczą i czekają aż będą mogli napisać coś więcej niż to, że ten rewolucyjny rachunek będzie całkowicie darmowy. Cóż, chyba pozostaje nam po prostu poczekać.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 8.5/10 (2 votes cast)
Alior Sync, 8.5 out of 10 based on 2 ratings
18 listopada 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o Alior Sync

    Podoba mi się ten pomysł. Wszystko idzie do przodu i bankowość też rozwija się z duchem czasu. Jeszcze trochę i zniknie większość oddziałów tradycyjnych, a wszystko będzie odbywać się zdalnie za pomocą internetu. XXI wiek… 🙂

    Marta - Gdynia
    18 czerwca 2012 o 14:26

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Fundusz BPH Fiz Multi Inwestycja w Multibanku – do 29 kwietnia 2011

Zapisy na ofertę BPH Fiz Multi Inwestycji będą do 29 kwietnia bieżącego roku. Jest to fundusz inwestycyjny zamknięty o charakterze...

Zamknij