Akcje Wittchen S.A – zapisy w Domu Maklerskim PKO BPLinki sponsorowane

Spółka Wittchen S.A znana jest z oferty luksusowych dodatków skórzanych dla klientów z segmentu klasy średniej i wyższej. Wittchen oferuje także luksusowe obuwie i odzież skórzaną.  Do 14 lipca bieżącego roku przyjmowane będą zapisy inwestorów indywidualnych na akcje firmy Wittchen w Domu Maklerskim PKO BP. DM PKO BP jest wyłącznym podmiotem prowadzącym Księgę Popytu.

Zapisy odbywają się bez dodatkowych kosztów(prowizji maklerskiej). Każda z osób wyrażająca chęć na akcje firmy Wittchen może złożyć dowolną ilość zapisów. Faktyczny przydział akcji nastąpi do 26 lipca bieżącego roku, natomiast cena za akcję podczas zapisów wynosi 12,30 zł. PKO BP oferuje  klientom wiele możliwości skorzystania z oferty publicznej. Mianowicie można to uczynić za pomocą systemu bankowości internetowej-SuperM@kler, serwisu iPKO i  Inteligo. Tradycyjnie z oferty można skorzystać także  w 37 punktach obsługi klienta i w 280 wybranych oddziałach bankowych trudniących się rachunkami maklerskimi. Bardzo użyteczną funkcją w przypadku Banku PKO BP jest połączenie zwykłego rachunku osobistego z kontem maklerskim. Klienci tego największego banku w Polsce  mogą inwestować na Giełdzie Papierów Wartościowych samodzielnie i bezpośrednio z rachunku osobistego-bez zbędnych przelewów na konto maklerskie.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
12 lipca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Faktoring w banku BGŻ

W pierwszym półroczu 2011 roku Bank BGŻ zanotował dobre wyniki obrotów faktoringowych. Do tej pory bank wykupił już wierzytelności o...

Zamknij